O nás


    Společnost Glass Lines s.r.o. byla založena z důvodu zvýšené poptávky na provádění rekonstrukcí, ale i nových realizací z profilového skla, známého pod názvem copilit. Společnost byla založena vlastníky společnosti BrightCon s.r.o., která nám poskytuje výrobní zázemí a technickou podporu v projektech a technickém řešení.

Díky schopnosti využití nestandardních materiálů a technických zkušeností projektantů je společnost schopna navrhovat a realizovat řešení požadovaná investory, architekty zejména se zaměřením na bezrámová (skrytá), konstrukční řešení. Spoluprací se společností BrightCon s.r.o. jsme získali spoustu cenné praxe a zkušeností z oblasti rezidenčního bydlení, komerčního i průmyslového charakteru, nejen na celém území České Republiky, ale i v dalších zemích EU.

Předností našich realizací jsou kvalita, variabilita, nadčasovost a jednoduchost řešení. Směrem naší společnosti je realizovat liniové prosklení za pomoci vlastního vývoje novou moderní a úspornou formou. Základem naší činnosti je návrh řešení, projekce, výroba, dodávka a montáž.                          

Produkcí naší společnosti jsou:

  • Izolované konstrukce fasád s výplní z tvarovek copilit, včetně různých i barevných výplní.
  • Izolované konstrukce oken, dveří s výplní z tvarovek copilit, včetně různých i barevných výplní.
  • Interiérové stěny s výplní z tvarovek copilit, včetně různých i barevných výplní.
  • Další konstrukce jako slunolamy, stínící prvky a akustické stěny.

Zákazníky naší společnosti jsou privátní investoři, stavební firmy, architektonické a projekční kanceláře, pro které hledáme a navrhujeme technické řešení a konzultace včetně vypracování projekčních řešení a detailů.

Cílem naší společnosti je poskytnout zákazníkovi kompletní servis služeb s cílem dokonalého provedení technického řešení ke spokojenosti zákazníka.